Ingiant DHS034-1-10A Հեռակառավարվող տրանսպորտային միջոցների համար նախատեսված ամուր լիսեռի սահող օղակ
Կարճ նկարագրություն՝
Ապրանքի մանրամասներ
Ապրանքի պիտակներ
Տեխնիկական բնութագրեր
DHS034-1-10A
Հիմնական պարամետրերը
Շղթաների քանակը 1 Աշխատանքային ջերմաստիճանը «-40℃~+65℃»
Գնահատված հոսանք 10Ա Աշխատանքային խոնավություն <70%
Գնահատված լարում 0~240 ՎԱԿ/ՎԴԿ Պաշտպանության մակարդակ IP51
Մեկուսացման դիմադրություն ≥500 ՄΩ @500VDC Բնակարանային նյութ Անժանգոտվող պողպատ
Դինամիկ դիմադրության տատանում <10 ՄՕմ Առաջատար մետաղալարի տեխնիկական բնութագրերը 5A յուրաքանչյուր շղթայի համար՝ AF-0.35mm^2-ով, մնացածը՝ AF-0.15mm^2-ով
Արտադրանքի ուրվագծային նկար
ապրանքի նկարագրություն 1
Դիմումը ներկայացված է
ապրանքի նկարագրություն 2
ապրանքի նկարագրություն 3
ապրանքի նկարագրություն 4
Մեր առավելությունը
Գործարանային տեսարան
ապրանքի նկարագրություն 5
ապրանքի նկարագրություն 6
ապրանքի նկարագրություն 7Տեխնիկական բնութագրեր
DHS034-1-10A
Հիմնական պարամետրերը
Գնահատված հոսանք՝ 10A Աշխատանքային խոնավություն՝ <70%
Գնահատված լարում՝ 0~240 VAC/VDC Պաշտպանության մակարդակ՝ IP51
Մեկուսացման դիմադրություն ≥500MΩ @500VDC Կորպուսի նյութ՝ չժանգոտվող պողպատ
Մեկուսացման ամրություն՝ 500 VAC@50Hz, 60s, 2mA։ Էլեկտրական շփման նյութ՝ թանկարժեք մետաղ։