Ingiant DHK350-3-15A անցքային սահող օղակ արդյունաբերական մեքենաների համար
Կարճ նկարագրություն՝
Ապրանքի մանրամասներ
Ապրանքի պիտակներ
Տեխնիկական բնութագրեր
DHK350-3-15A
Հիմնական պարամետրերը
Շղթաների քանակը 3 Աշխատանքային ջերմաստիճանը «-40℃~+65℃»
Գնահատված հոսանք 15A, կարող է հարմարեցվել Աշխատանքային խոնավություն <70%
Գնահատված լարում 0~240 ՎԱԿ/ՎԴԿ Պաշտպանության մակարդակ IP54
Մեկուսացման դիմադրություն ≥1000 ՄΩ @500VDC Բնակարանային նյութ Ալյումինե համաձուլվածք
Մեկուսացման ամրությունը 1500 ՎԱԱԱ @ 50 Հց, 60 վրկ, 2մԱ Էլեկտրական շփման նյութ Թանկարժեք մետաղ
Ստանդարտ արտադրանքի ուրվագծային նկար
ապրանքի նկարագրություն 1
Դիմումը ներկայացված է
• Ցուցադրական սարքավորումներ
• Փաթեթավորման / փաթեթավորման մեքենաներ
• Կիսահաղորդչային մշակման համակարգեր
• Արդյունաբերական մեքենաներ
• պտտվող ինդեքսային աղյուսակներ
• Գործընթացների կառավարման սարքավորումներ
• Ծանր տեխնիկայի աշտարակներ կամ մալուխային կոճղեր
• Արտակարգ լուսավորություն, ռոբոտաշինական պալետային մեքենաներ, լրացուցիչ հնարավորություն
• Բժշկական սարքավորումներ | պտտվող սենսորներ, արտակարգ լուսավորություն, ռոբոտաշինություն
• Մանրանկարչական մալուխային կոճեր
ապրանքի նկարագրություն 2
ապրանքի նկարագրություն 3
ապրանքի նկարագրություն 4
Մեր առավելությունը
1. Արտադրանքի առավելությունը.
· Եզակի ազդանշանի մշակման կատարողականություն՝ էլեկտրական շղթայի նվազագույն աղմուկով
· Հաստ փաթեթավորում՝ ամենախստապահանջ տարածքային սահմանափակումներին համապատասխանելու համար
· Լիովին համատեղելի է անալոգային և TTL կառավարման մակարդակի ազդանշանների հետ
· Բարձրորակ գնդիկավոր կրողներ՝ երկարակյացության համար
· Հասանելի են կնքված միավորներ, IP67-ը ըստ ցանկության
· Անձրևոտ անոդացված ալյումինե կոնստրուկցիա
· Հասանելի է Ethernet-ով
· Արագ առաքում
Գործարանային տեսարան
ապրանքի նկարագրություն 5
ապրանքի նկարագրություն 6
ապրանքի նկարագրություն 7Տեխնիկական բնութագրեր
DHK350-3-15A
Հիմնական պարամետրերը
Գնահատված լարում՝ 0~240 VAC/VDC Պաշտպանության մակարդակ՝ IP54
Մեկուսացման դիմադրություն ≥1000MΩ @500VDC Կորպուսի նյութ՝ ալյումինե համաձուլվածք
Մեկուսացման ամրությունը՝ 1500 VAC@50Hz, 60s, 2mA։ Էլեկտրական շփման նյութ՝ թանկարժեք մետաղ։
Դինամիկ դիմադրության տատանում <10MΩ Առաջատար մետաղալարի սպեցիֆիկացիա՝ գունավոր տեֆլոնային մեկուսացված և անագապատ, թելավոր ճկուն մետաղալար