Ingiant DHK012-12-10A անցքի միջով անցնող սահող օղակ՝ կափարիչային մեքենաների համար
Կարճ նկարագրություն՝
Ապրանքի մանրամասներ
Ապրանքի պիտակներ
Տեխնիկական բնութագրեր
ԴՀԿ012-12-10Ա
Հիմնական պարամետրերը
Շղթաների քանակը 12 ալիք Աշխատանքային ջերմաստիճանը «-40℃~+65℃»
Գնահատված հոսանք 10Ա Աշխատանքային խոնավություն <70%
Գնահատված լարում 0~240 ՎԱԿ/ՎԴԿ Պաշտպանության մակարդակ IP54
Մեկուսացման դիմադրություն ≥1000 ՄΩ @500VDC Բնակարանային նյութ Ալյումինե համաձուլվածք
Ստանդարտ արտադրանքի ուրվագծային նկար
ապրանքի նկարագրություն 1
Դիմումը ներկայացված է
ապրանքի նկարագրություն 2
ապրանքի նկարագրություն 3
ապրանքի նկարագրություն 4
Մեր առավելությունը
Գործարանային տեսարան
ապրանքի նկարագրություն 5
ապրանքի նկարագրություն 6
ապրանքի նկարագրություն 7Տեխնիկական բնութագրեր
Հիմնական պարամետրերը
Գնահատված հոսանք՝ 10A Աշխատանքային խոնավություն՝ <70%
Գնահատված լարում՝ 0~240 VAC/VDC Պաշտպանության մակարդակ՝ IP54
Մեկուսացման դիմադրություն ≥1000MΩ @500VDC Կորպուսի նյութ՝ ալյումինե համաձուլվածք
Մեկուսացման ամրությունը՝ 1500 VAC@50Hz, 60s, 2mA։ Էլեկտրական շփման նյութ՝ թանկարժեք մետաղ։
Դինամիկ դիմադրության տատանում <10MΩ Առաջատար մետաղալարի սպեցիֆիկացիա՝ գունավոր տեֆլոնային մեկուսացված և անագապատ, թելավոր ճկուն մետաղալար